Sıkca Sorulan Sorular

Patron Game;  Satmış olduğu epin kodları oyunun kendi ürettiği ve satışa sunduğu kodlardır. Anlaşmamız gereği Hatalı Kodları oyun firmasına sorgulatıyoruz oyun kaynaklı oluşan sorunlarda size yeni bir epin sağlıyoruz. Satın aldığınız epinlerden sorunlu olan olur ise http://www.patrongame.com/hatali-epin.html hatalı epin bildir menüsünden bildirim yapabilirsiniz.

Bu durumda oyun firmasından cevap gelene kadar bir süre bekleyebilirsiniz.

- Üyelik bilgilerinizi (Şifre, IP Koruma vs.) Bana Özel / Hesap Ayarları kısmından değiştirebilirsiniz.

PatronGame, kullanıcılarından 7 gün 24 saat ödeme kabul etmektedir. Bakiyelerinde para olan kullanıcılar 7 gün 24 saat e-pin satın alabilirlerGold (oyunda teslim) ürünleri stoğu olduğu sürece 7 gün 24 saat teslim edilmektedir.

Canlı Destek Sistemi'nin kapalı olması ürün alamayacağınız anlamına gelmez. Canlı destek sistemi kapalı olsa da ürün alımı yapabilirsiniz.

GPay kullanarak yaptığınız ödemeler 7 gün 24 saat bakiyenize eklenir.

https://www.patrongame.com/hesap-numaralarimiz.html sayfasından hesap numaralarımızın 1 tanesine ödeme yapmış olmanız gerekiyor.

Bana özel menüsünden Bakiye Yükle'ye tıklamanız gerekiyor https://www.patrongame.com/bakiye-yukle.html .

Ödeme yöntemini seçip açılan alanı doldurduğunuzda ödemeniz bize ulaşmış ise (Banka Hesaplarımızda Görünüyor İse) otomatik olarak bakiyenize yüklenecektir.

PatronGame'e ister baka havalesi (Atm, kartsız işlem, eft, internet bankacılığı) isterseniz kredi kartı (Master,Visa olan tüm kartlar ; maaş kartları dahil), Mobil Ödeme ile (Sadece kontörlü hatlara), İninal Ön Ödemeli Kartlar ve Gpay Cüzdan hesabınız ile ödeme yapabilirsiniz.

Patron Game 2017 de kurulup, oyunculara kaliteli hizmet sunmayı hedeflemiş, sektörünün yenilikçi ve en önde gelen, Oyun Ürünleri Satış Sitesidir.

Online olarak oynanan binlerce oyunun, oyun ürünlerini oyuncularına kolay ve hızlı şekilde sunar.

Oyun ürünleri stoklu ve sanal ürünlerdir. Genellikle yurt dışı oyun firmalarından temin edildiği için Dolar yada Euro ile alınmaktadır. Satın alamak istediğiniz ürünün stokları bitti ise hemen anlık olarak firmadan temin edilebiliyor ise stok temin edilir ve o anki kurlara göre değişim göstere bilir, bu değişim ucuzlama yada artış olabilir. Bu durumda isterseniz bakiyenizdeki parayı hesap numaranıza geri gönderebiliriz veya üzerine ekleme yaparak satın almak istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

PatronGame'deki bakiyeniz satın almak istediğiniz ürün fiyatına yetiyor ise, sol kategoriden ya da arama alanından arama yaparak satın almak istediğiniz oyun ürünlerine erişebilirsiniz. Açılan sayfada almak istediğiniz ürünü seçtikten sonra Satın Al butonuna basarak satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Satın aldığınız ürün Epin ise hemen teslim edilir. Satın aldığınız ürün Gold (oyun içi teslim) ürün ise beklemeye düşer ve operatörlerimiz sıra ile beklemedeki ürünleri teslim eder.

Satın aldığınız e-pinler, Bana Özel / Sipariş Geçmişim menüsünde satın aldığınız ürünün detayında görebilirsiniz. Alışveriş geçmişinizdeki siparişleriniz satın alma sırasına göre görüntülenmektedir. Son aldığınız ürün üstte yer almaktadır.

E-Pin, Electronic Personal Identification Number (Elektronik Kişisel Kimlik Numarası)'dır. Hesabına bakiye yüklenen müşterilerin almak istedikleri elektronik koddur. Örnek: UBF7-9J9G-AC54-KJY6.

Bu kodlar oyunlarda, oyun ürünleri almanıza yaramaktadır. Oyun içindeki ön ödemeli para birimi olarak düşünebilirsiniz.

Evet oyun sektöründe çok fazla dolandırıcılık olması ve izinin zor takip edilebilmesinden dolayı PatronGame.Com'a üye olmak isteyen kullanıcılarımız bir kereye mahsus telefon numaralarını doğrulamaları gerekmektedir.

Merak etmeyin oyun firması kaynaklı bir sorun olmadığı sürece yeni stok en kısa sürede temin edilecektir. 2 günü geçkin stok problemlerinde canlı destek hattından bilgi alabilirsiniz. Olası kötü durumlarda isteğinize göre bakiyenizdeki para (Bakiye Nakit) geri gönderilebilir. Bakiye Nakit işlemi için Bana Özel / Bakiye Nakit Menüsünden işlem yapabilirsiniz.