Hakkımızda

 

Patron Game Maskot

2017 yılında kurulmuş olan Patron Game genç, dinamik ve alanında uzman kadrosu ile binlerce müşterisine 7/24 satış öncesi ve sonrası sağladığı müşteri hizmetleri desteği ile en yüksek kalitede hizmeti sunmayı amaçlayıp müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutmaktadır.

Oyuncuların ihtiyacı olan e-pin, cd key, oyun parası ve ekipmanlarını en hızlı ve en iyi fiyat garantisi ile sağlayan Patron Game oyuncuların her daim yanında olmayı prensip edinmiştir.

Türkiye’de gelişmekte olan canlı yayın sektörünün ilerlemesiyle birlikte yayıncı kadrosunu genişleterek marka değerini artırmak ve edindiği vizyona doğru ilerlemektedir.

Patron Game çok sayıda aktif kullanıcılarına tek çekim kredi kartı, taksitli kredi kartı, havale, eft, atm kartsız işlem, ptt havale-eft, mobil ödeme gibi olanaklarla 7/24 kesintisiz ve güvenli alışveriş imkanı sağlamaktadır.

500’den fazla oyun ile yetinmeyen Patron Game müşterilerine “Oyuncu Koltuğu, Mouse, Klavye, Kulaklık, Mouse Pad, Gaming Pad, Kupa, T-Shirt” gibi bir çok çeşitte oyuncu ürünlerini de hizmetinize en uygun fiyat garantisi ile sunmuş bulunmaktadır.

Patron Game’i tüm rakiplerinden farklı kılan bir çok sebep ve ayrıcalıklardan biride “Burada Patron Sizsiniz.” Sloganının Laf da değil icraat da olmasıdır.